Eko Meštri imaju novi web shop!

Luka Vasiljević, učenik 8. b razreda i polaznik sekcije Mladi poduzetnici, u cijelosti je izradio novi web shop za potrebe učeničke zadruge Eko Meštri. To je do sada najveći samostalni učenički projekt unutar naše Zadruge, a Luka je u njega utkao mjesece istraživanja, učenja i nadograđivanja svojega znanja!

Web shop funkcionira slično kao Virtualni štand koji nam je sjajno služio prethodne tri godine i ne planiramo ga zatvoriti, ali smo u Zadruzi ipak željeli proučiti nove mogućnosti i dalje razvijati brojne učeničke talente.

Internetskoj trgovini može se pristupiti putem poveznice https://ekomestrii.wixsite.com/ekomestri-1. Preuzimanje proizvoda odvija se u dogovoreno vrijeme na porti ili predajom učenicima, ovisno o odabranoj opciji putem narudžbe. Sve kreativne i ekološke proizvode sa svojim su učiteljicama izradili učenici razredne, a oglase učenici predmetne nastave.

Ovim putem još jednom zahvaljujemo svim zadrugarkama i zadrugarima, a posebno našem Luki! Ako profesor iz Informatike smatra da ovaj projekt zaslužuje ocjenu, podržat ćemo ga! 😉

Helena Mađer, voditeljica sekcije Mladi poduzetnici

objavio: Tomislav Cvitković   datum: 12. 6. 2023.