preskoči na sadržaj
vijesti

Raspored informacija

                            OŠ IVANA MEŠTROVIĆA

RASPORED INDIVIDUALNIH RAZGOVORA - RAZREDNA NASTAVA

ŠK. GOD. 2018./2019.

RAZRED

UČITELJ/ICA

3. razredi ujutro

4. razredi popodne

B TJEDAN

4. razredi ujutro

3. razredi popodne

A TJEDAN

1. a

Gordana Horvat

SRIJEDA

17.00 – 17.45

PETAK

9.00 – 9.45

1. b

Iva Vinter

UTORAK

9.00 – 9.45

UTORAK

17.00 – 17.45

1. c

Perica Vulić Vočanec

SRIJEDA

17.00 – 17.45

SRIJEDA

9.00 – 9.45

1. d

Ivana Cvitanović

UTORAK

17.00 – 17.45

ČETVRTAK

9.50 – 10.35

2. a

Ivana Pađen

UTORAK

9.40 – 10.35

UTORAK

17.00 – 17.45

2. b

Matea Paris Dujaković

ČETVRTAK

17.00 – 17.45

SRIJEDA

10.40 – 11.25

2. c

Ivona Drobnjak

UTORAK

17.00 – 17.45

SRIJEDA

8.00 – 8.45

2. d

Jelena Čeko

PONEDJELJAK

17.00 – 17.45

ČETVRTAK

9.00 – 9.45

Vjeronauk

Vesna Šoprek

PETAK

9.00 – 9.45

UTORAK

17.00 – 17.45

Engleski jezik

 

Brigita Jeki Vicković

 

SRIJEDA

17.00 – 17.45

 

RAZRED

UČITELJ/ICA

3. razredi ujutro

4. razredi popodne

4. razredi ujutro

3. razredi popodne

3. a

Vesna Dolenec

SRIJEDA

8.00 – 8.45

UTORAK

17.30 – 18.15

3. b

Tereza Gustin

SRIJEDA

7.05 – 7.50

SRIJEDA

17.30 – 18.15

3. c

Mia Franković

PONEDJELJAK

8.50 – 9.35

PONEDJELJAK

17.00 – 17.45

3. d

Suzana Buntić

ČETVRTAK

8.50 – 9.35

PONEDJELJAK

17.00 – 17.45

4. a

Gordana Stiplošek Barić

PONEDJELJAK

17.30 – 18.15

ČETVRTAK

10.40 – 11.25

4. b

Ana Zvonarek

SRIJEDA

17.00 – 17.45

PETAK

8.00 – 8.45

4. c

Marko Čorak

PONEDJELJAK

17.30 – 18.15

UTORAK

11.30 – 12.15

4. d

Maja Ladišić

PONEDJELJAK

17.30 – 18.15

PONEDJELJAK

11.30 – 12.15

 

 

OŠ IVANA MEŠTROVIĆA

RASPORED INDIVIDUALNIH RAZGOVORA - RAZREDNICI

ŠK. GOD. 2018./2019.

RAZRED

RAZREDNIK/CA

5. i 7. razredi ujutro

6. i 8. razredi popodne

5. i 7. razredi popodne

6. i 8. razredi ujutro

5. a

Ida Kristović

(MAT)

UTORAK

12.30 – 13.15

UTORAK

18.30 – 19.15

5. b

Ljiljana Nimac

(PRI, BIO)

SRIJEDA

12.20 – 13.05

SRIJEDA

17.30 – 18.15

5. c

Martina Bošnjaković (INF)

SRIJEDA

12.20 – 13.05

PONEDJELJAK

18.20 – 19.05

5. d

Ana Domić Tunguz (EJ)

UTORAK

10.45 – 11.30

UTORAK

18.30 – 19.15

6. a

Darija Miljković Košak (TZK)

PETAK

18.20 – 19.05

PETAK

11.30 – 12.15

6. b

Ante Kožul (POV)

PETAK

18.20 – 19.05

UTORAK

9.40 – 10.25

 

6. c

Igor Naglić

(TK, FIZ, INF)

PETAK

18.20 – 19.05

SRIJEDA

9.40 – 10.25

6. d

Snježana Zuanović (MAT)

UTORAK

18.20 – 19.05

PETAK

9.40 – 10.25

7. a

Aelita Jurak

(HJ)

PETAK

10.40 – 11.25

SRIJEDA

17.30 – 18.15

7. b

Snježana Akrap

(HJ)

PETAK

10.45 – 11.30

SRIJEDA

17.30 – 18.15

7. c

Neven Rücker

(POV)

PETAK

8.50 – 9.35

PONEDJELJAK

18.20 – 19.05

7. d

Ines Miletić

(GK)

PETAK

8.50 – 9.35

SRIJEDA

18.20 – 19.05

8. a

Gordana Ljubas

(HJ)

UTORAK

16.40 – 17.25

PETAK

8.00 – 8.45

8. b

Mila Kožul Kalem

(GEO)

ČETVRTAK

18.20 – 19.05

UTORAK

9.40 – 10.25

8. c

Danijela Kirsch

(PRI, KEM)

SRIJEDA

18.20 – 19.05

SRIJEDA

12.20 – 13.05

 

 

OŠ IVANA MEŠTROVIĆA

RASPORED INDIVIDUALNIH RAZGOVORA – PREDMETNA NASTAVA

ŠK. GOD. 2018./2019.

UČITELJ/ICA

PREDMET

3., 5. i 7. razredi ujutro

4., 6. i 8. razredi popodne

3., 5. i 7. razredi popodne

4., 6. i 8. razredi ujutro

Kristina Dilica

HRVATSKI JEZIK

PETAK

15.40 – 16.25

 

Tea Sušac

ENGLESKI JEZIK

UTORAK

17.30 – 18.15

 

Ana Tušek

ENGLESKI JEZIK

 

PETAK (učionica 3.a/4.a)

16.30 – 17.15

Ivana Pernjek

MATEMATIKA

UTORAK

17.30 – 18.15

 

Ivana Bašić

NJEMAČKI JEZIK

 

PONEDJELJAK

14.50 – 15.35

Kalinka Titlić

NJEMAČKI JEZIK

 

UTORAK

14.50 – 15.35

Armela Gradac

NJEMAČKI JEZIK

 

ČETVRTAK

13.10 – 14.00

Petar Medić

VJERONAUK

 

SRIJEDA

14.50 – 15.35

Anica Perković

VJERONAUK

PETAK

15.40 – 16.20

 

Hrvoje Đurak

TZK

PONEDJELJAK

13.10 – 14.00

PONEDJELJAK

15.40 – 16.40

Irena Koštrica

LIKOVNA KULTURA

PONEDJELJAK

16.40 – 17.25

 

Tamara Rukavina

PRIRODA

ČETVRTAK

17.30 – 18.15

 

Tomislav Cvitković

INFORMATIKA

 

UTORAK

17.30 – 18.15

 

  :: opširnije :: 


objavio: Irina Maljcov  datum: 11. 10. 2018. 16:17
 


Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji



Školska kuhinja

Raspored prehrane za mjesec listopad

 

Priloženi dokumenti:
jelovnik listopad 2018.docx


Tražilica



Školske novine

 

 


Poveznice

 

 





preskoči na navigaciju