preskoči na sadržaj
Predmetna nastava

Učitelji predmetne nastave

 

                        Hrvatski jezik

                                   -Željka Vlainić

                                   -Kristina Dilica

                                   -Aelita Jurak

                                   -Gordana Ljubas

                        Likovna kultura

                                   -Ana Čizmić

                        Glazbena kultura

                                   -Ines Miletić

                        Engleski jezik

                                   -Ana Domić Tunguz

                                   -Brigita Jeki Vicković

                                   -Tea Sušac

                                   -Ana Tušek

                        Njemački jezik

                                   -Ivana Bašić

                                   -Helena Mađer (zamjena: Ana Sulić)

                       Matematika

                                   -Ida Kristović (zamjena: Ljubica Simunić)

                                   -Ivana Pernjek

                                   -Ivana Jurjević

                                   -Snježana Zuanović

                        Priroda

                                   -Mirta Vugrin

                                  -Danijela Kirsch

                                  -Martina Čiček

                        Biologija

                                   -Mirta Vugrin

                                  -Danijela Kirsch

                                  -Martina Čiček

                        Kemija

                                    -Danijela Kirsch

                                    -Mirta Vugrin

                        Fizika

                                   -Martina Bošnjaković

                                   -Igor Naglić

                        Povijest

                                   -Ante Kožul

                                   -Petra Pajtak

                        Geografija

                                   -Mila Kožul Kalem

                                  -Ante Kožul

                                  -Petra Pajtak

                        Tehnička kultura

                                   -Ivana Tusić-Šterc

                                   -Igor Naglić

                        Tjelesna i zdravstvena kultura

                                   -Hrvoje Đurak

                                   -Darija Miljković Košak

                        Informatika

                                   -Tomislav Cvitković

                                   -Martina Bošnjaković

                                   -Igor Naglić

                        Vjeronauk   

                                   -Vesna Šoprek

                                   -Petar Medić

                                   -Anica Perković




Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


 


Školska kuhinja

Raspored prehrane za mjesec: STUDENI

 

Priloženi dokumenti:
jelovnik studeni 2020.docx


Tražilica



Školske novine


Poveznice

 

 





preskoči na navigaciju