Izvještaj

Nakon dva uzastopna košarkaška zlata u konkurenciji petih i šestih razreda, glatkom pobjedom protiv vrlo jake OŠ Brestje, naša top selekcija osmaša se plasirala u finale županijskog prvenstva i izborila nastup na državnom prvenstvu.

Pod pritiskom važnosti utakmice, momci nisu najbolje ušli u utakmicu, ali kako je susret odmicao, kvaliteta naših igrača je sve više dolazila do izražaja i konačne glatke pobjede. Da bi slavlje bilo potpuno, pobrinuli su se nešto kasnije i naši odbojkaši, koji su odličnom igrom i atraktivnim potezima izborili pobjedu i ušli u polufinale i među četiri najbolje odbojkaške škole u gradu.

Za nove radosti i uspjehe zaslužni su: T. Dacer, Popović, Šerifović, Pilić, Jakovac, Jakić, Šopar, Čuka, Novosel, Wintersteiger, Jurić, Staklenac i Domljan (košarka), te M. Dacer, Popović, Jakovac, Staklenac, Šopar, Kusaković, Šerifović, Domljan i Wintersteiger (odbojka).

Čestitke sjajnim našim selekcijama i posebno zahvaljujemo sjajnoj podrški sa tribina naših učiteljica, roditelja, učenica i učenika, koji su nas konstantno bodrili i pomogli u ostvarivanju ovog velikog uspjeha.

Hrvoje Đurak

objavio: Vesna Lončarić   datum: 27. 1. 2024.