HANA I FRAN - UČENICI GENERACIJE!

Na natječaju za Izbor učenice i učenika generacije objavljenom na mrežnim stranicama škole 14. veljače 2024. te u  skladu s Pravilnikom o izboru učenice i učenika generacije 2023./2024. i uvidom u priloženu dokumentaciju učenika odabrani učenici generacije su Hana Kampić, 8. a i Fran Sučija, 8. c!

Čestitamo učenicima generacije koji su ponos naše Škole!

U nastavku pročitajte što kažu razrednice o učenicima generacije:

Hana je odlična učenica uzornoga vladanja koju krase brojne vrline. Hana se posebno ističe aktivnim sudjelovanjem u školskim projektima i aktivnostima. S lakoćom svladava sve obrazovno-odgojne ishode, a svoja mišljenja iznosi jasno i argumentirano. Hana se ističe svojim odnosom i ponašanjem prema drugim učenicima te ju odlikuje iznimna empatija. Uvijek je spremna pomoći drugima te aktivno sudjeluje u grupi učenika koji pružaju pomoć u učenju učenicima inojezičarima. Marljiva i pristojna jako pazi na osjećaje svojih prijatelja te im pruža bezuvjetnu podršku i pomoć. Hana je iznimna učenica te sam izuzetno ponosna što sam joj i predmetna učiteljica i razrednica. Hani želim da ostvari sve snove u blistavoj budućnosti koja ju očekuje!

razrednica: Aelita Jurak, prof. hrvatskoga jezika

Fran je izniman učenik i po znanju i po vladanju  te je svojim postignućima i aktivnostima zaslužio titulu učenika generacije. Ističe se izvanrednim uspjesima na državnim natjecanjima iz informatike, ali isto tako i uspjesima na nizu drugih natjecanja, kojima pokazuje svoju marljivost i sposobnosti. Osim na natjecanjima Fran uvijek aktivno sudjeluje na nastavi, pokazuje interes za različite teme, postavlja pametna pitanja i daje pametne odgovore. Svoju znatiželju, kreativnost i kritičko razmišljanje pokazuje i na raznim izvannastavnim aktivnostima u kojima spremno sudjeluje. Svojom motivacijom i ponašanjem zaista je pravi uzor. Sretna sam što sam imala priliku biti njegova razrednica i učiteljica ove četiri godine. Želim mu sve najbolje u nastavku školovanja i u životnim putevima koje će za sebe odabirati!

razrednica: Petra Pajtak, prof. povijesti i geografije

Izvješće napisala: Aelita Jurak, prof.

objavio: Tomislav Cvitković   datum: 18. 4. 2024.

Raspored prehrane za mjesec: SVIBANJ

Jelovnik svibanj.odt