Priče u sumrak

Nastavljajući našu tradiciju i poticanje interesa prema samostalnom čitanju, 28.10.2016. održali smo Priče u sumrak za učenike petih i šestih razreda. Pridružili su nam se naši roditelji i učenica sedmog razreda.

Svatko od nas sjeća se barem jedne priče ili bajke koju su nam pričali ili čitali u djetinjstvu. I mi želimo svojim učenicima pružiti jedno lijepo iskustvo koje smo i same osjetile. Čitajući ili pričajući obogaćujemo djetetov svijet, a velik odaziv učenika i roditelja pokazuje nam važnost dobre knjige u svakoj dobi.

Učenici su donijeli svoje najdraže priče i podijelili ih s nama. Bila je to jedna lijepa večer na kojoj su nas književna riječ i mašta odvele u nepoznate krajeve

sjeverozapadne Hrvatske, Norveške, Maroka pa sve do dalekoga Japana.

Radujemo se sljedećem druženju na Pričama u sumrak.

Vaše učiteljice Hrvatskoga jezika Gordana Ljubas i Aelita Jurak

i pedagoginja Irina Maljcov

objavio: Marja Krstulić   datum: 2. 11. 2016.