KOŠARKAŠI MEĐU OSAM!!!

Nakon kraće pauze nastavljeno je školsko prvenstvo u košarci za sedme i osme razrede. Odabrana selekcija naše škole je u vrlo nervoznoj utakmici, punoj preokreta izgubila od OŠ Malešnica rezultatom 25:23.

Unatoč porazu, zahvaljujući koš razlici, zadržali smo prvo mjesto u skupini i prošli u 4.krug natjecanja. Na žalost, utakmicu su ovaj put suci odveli u krivi smjer, dozvolivši vrlo grubu igru u kojoj se naši igrači nisu najbolje snašli, te se uvukla nepotrebna nervoza i slaba efikasnost naših igrača u prve dvije četvrtine. Treba reći da su se naši najbolji igrači puno trošili i u obrani, čuvajući najopasnije igrače protivničke ekipe. Ulaskom Cigrovskog dobili smo potrebnu energiju i protočnost u napadu, te je malo nedostajalo da u potpunosti anuliramo prednost protivnika i preokrenemo utakmicu. Svi igrači zaslužuju pohvale za prikazanu borbenost i želju i samim plasmanom među osam najboljih škola u Zagrebu, u strašnoj konkurenciji, momci su postigli izvanredan rezultat vrijedan poštovanja.

Četvrti krug natjecanja počinjemo već  ove subote u dvorani OŠ Borovje, te koristimo priliku da pozovemo sve roditelje, učenike i učitelje da podrže ovu generaciju u pokušaju da izborimo polufinale, jer ovi momci su pokazali da to zaslužuju.

Za školu su igrali: Andrić(kap.), Šuto, Držanić, Brkan,  Cigrovski, Hrgović i Surla.

Hrvoje Đurak

objavio: Tomislav Cvitković   datum: 10. 12. 2019.