KOŠARKAŠI SEDMI U ZAGREBU

Porazom protiv OŠ Rapska u zadnjem kolu 4.kruga školskog prvenstva Zagreba naša odabrana košarkaška selekcija završila je na odličnom sedmom mjestu i oprostila se od daljnjeg natjecanja. Hrabrom i napadački učinkovitom igrom dugo smo parirali vrlo moćnom i snažnom protivniku, ali krajem druge četvrtine energetski smo pali i dozvolili igračima Rapske da se razigraju i odu na nedostižnu razliku. Unatoč porazu odigrali smo vrlo dobro i prisutni gledatelji mogli su svjedočiti vrlo atraktivnoj i dopadljivoj igri s obje strane. Posebno se dojmio Domagoj Šuto, koji je unatoč preležanoj bolesti, pokazao svu raskoš svog talenta i hrabro se nosio sa starijim i iskusnijim igračima. Veseli nas činjenica da nas niti jedna ekipa na turniru nije nadigrala i da je malo nedostajalo da zaigramo u polufinalu i ove godine. Čestitamo učenicima na ovom sjajnom rezultatu i veselimo se skorom nastupu naše mlađe ekipe koju će predvoditi naši sjajni mladi igrači Domagoj Šuto i Lovro Surla .

Za školu su igrali:Andrić(kap.),Brkan, Cigrovski, Hrgović, Šuto, Surla i  Oslaković.

Tekst napisao:Hrvoje Đurak

objavio: Tomislav Cvitković   datum: 27. 1. 2020.

Raspored prehrane za mjesec: SVIBANJ

Jelovnik svibanj.odt