Sajam mogućnosti

Dana 26. rujna na nogometnom igralištu OŠ Ivana Meštrovića održan je Sajam mogućnosti.

Na sajmu je bilo mnogo zanimljivosti: pjevanje u zboru, nastupi plesnih skupina, nastup naše folklorne skupine, crtanje, sudjelovanje u raznim igrama. Mogli ste vidjeti i nastup Bojana Jambrošića te prezentacije sportskih aktivnosti kao što su: veslanje, jahanje, karate, vaterpolo, plivanje ... Policija je dopuštala djeci da probaju sjesti na policijski motor ili u policijski automobil.

Najveća zanimljivost bilo je prikupljanje potpisa. Cilj je bio na jednom listu papira prikupiti potpise voditelja ponuđenih aktivnosti. Listu s prikupljenim potpisima ubacivali smo u kutiju i sudjelovali u izvlačenju bogatih nagrada (pehari, medalje…).

Svi učenici petih razreda, za koje je ovaj sajam i organiziran, na poklon su dobili majice.

Cilj sajma bio je da se učenici potaknu na kvalitetno provođenje slobodnog vremena i uključivanje u razne izvannastavne i izvanškolske aktivnosti. Mislimo da je cilj sajma ostvaren i da su posjetitelji sajma pronašli barem jednu aktivnost u koju će se željeti uključiti.

Do sljedećeg sajma (nadamo se, opet na igralištu naše škole) meštarski pozdrav!

Novinarke: Paula Zdelar i Iva Džajkić, 6.a

objavio: Ivan Gotić   datum: 3. 10. 2014.