PRIREDBA ZA PRVAŠE

Za prvaše, buduće učenike OŠ Ivana  Meštrovića, prvi dan počeo je u ponedjeljak 5.9. točno u 14 sati. Recitacijom i plesnim točkama dočekani su budući školarci i brojni roditelji.

Ravnatelj škole Milivoj Magerl  poželio je na  početku nove školske godine 2016./2017. svim učenicima, a posebno prvašićima, puno uspjeha, zadovoljstva i sreće.

povratak u školske klupe

kutak za fotografiranje (u izradi učiteljica Katarine Vrtarić i Martine Plašć)

budući prvaši u pratnji roditelja

Slijedio je kratak program koji je započeo himnom Lijepa naša domovino. Zatim je mali zbor u sastavu drugih i trećih razreda pod vodstvom učiteljice Maje Ladišić otpjevao pjesmu „Na modrom nebu iznad Zagreba“.

mali zbor „Na modrom nebu iznad Zagreba“

Svoj prvi nastup u gumenim čizmama  imala je Lucija Kraljić, učenica 4.a razreda koja  je pozdravila  sve prisutne inspirativnom recitacijom „Ako ti leži“.

Folklorna skupina 2.b razreda uz podršku učiteljice Ana Zvonarek  predstavila se  plesom pod nazivom „Tri koraka sim, tri koraka tam“.

Naši prvaši  su nakon kratkog i slatkog programa nestrpljivo čekali prozivku svojih budućih učiteljica.  Učiteljica Vesna Dolenec (1.a), Tereza Gustin (1.b), Mia Franković (1.c) i Suzana Buntić (1.d),redom su prozivale buduće učenike te su svi uz pratnju roditelja i puni očekivanja krenuli u razrede i u nove školske pobjede.

1.a/b

1.c

1.d

izvješće sastavila Tea Sušac

fotografije Tea Sušac

objavio: Marja Krstulić   datum: 13. 9. 2016.

« Ožujak 2024 »

Raspored prehrane za mjesec: OŽUJAK