Suradnja Centra za odgoj i obrazovanje „Goljak“ Zagreb i naše škole

Dana 5. 12. u našoj školi je održana božićna radionica u sklopu višegodišnje suradnje Centra za odgoj i obrazovanje „Goljak“ Zagreb i naše škole, koju je organizirala vjeroučiteljica Anica Perković u suradnji s prof. Darijom Miljković Košak i 5.a razredom.

K nama su došli učenici petoga razreda sa svojom razrednicom, vjeroučiteljicom, odgojiteljicom i roditeljem (majkom). Cilj našeg druženja je međusobno prihvaćanje u različitosti. Radosno smo dočekali naše goste i pružili im radosne zajedničke trenutke. Na početku smo se upoznali i malo počastili, a onda smo krenuli na posao. Ideje su prštale na sve strane, svi su se jako dobro zabavljali, a svi smo se pomagali. Rado smo pomagali našim prijateljima s Goljaka i zajedno s njima izrađivali razne božićne ukrase i čestitke. Iako oni imaju zdravstvenih poteškoća mi smo jednako vrijedni, a  mislim da je cilj ove radionice pokazati to. Iako se nikad prije nismo vidjeli osjećali smo povezanost i bratsku ljubav. Na kraju radionice napravili smo zajedničku fotografiju. Željele bismo da opet dođu kod nas jer nam je bilo lijepo i bili su nam dragi gosti.

Dunja Polonji i                                                                                                            Vedrana Šlogar, 5.a

objavio: Iva Matasić   datum: 8. 12. 2017.