KOŠARKAŠI IZBORILI 4.KRUG!

U subotu 17.12. naša odabrana selekcija škole pobjedom protiv OŠ Rapska je zatvorila 3.krug županijskog prvenstva osnovnih škola u košarci. Od početka naši igrači su dominirali u svim elementima košarkaške igre,te je faktički utakmica bila odlučena već nakon prve četvrtine.

Ozbiljnim i pravim pristupom naši momci nisu dozvolili nikakvo iznenađenje, pa su u nastavku svi naši igrači dobili priliku. Ovom pobjedom naša škola se plasirala među elitno društvo i osam najboljih škola Grada Zagreba. Treba napomenuti da je ovu utakmicu zbog spriječenosti trenera ekipu vodio roditelj Miljenko Surla otac našeg igrača Matije, koji zbog povrede nije mogao nastupiti.

Završnica natjecanja će se odigrati početkom drugog polugodišta u dvije skupine po četiri škole. Prve dvije škole iz svake skupine će se plasirati u polufinale koje se vrednuje kao poluzavršnica državnog prvenstva. Veseli nas činjenica da još niti jedanput nismo igrali u punom sastavu, a unatoč tome igramo vrlo dobro i dižemo se iz utakmice u utakmicu, tako da još niti ne znamo pravu vrijednost ovog tima.

Za školu su nastupili:Bunjevac, Javor, Đevenica, Bitenc, Andrić, Cigrovski, Držanić, Brkan, Hrgović, Ivanković, Balešević, L.Surla i Šuto

Tekst napisao: Hrvoje Đurak, prof.

objavio: Iva Matasić   datum: 20. 12. 2017.