Uskrsna radionica posebnog razrednog odjela i 4.c

U našoj školi projekt „Promjeni promjenu“ doživio je još jednu lijepu aktivnost. Učenici 4.c razreda izrazili su želju za dolaskom u posebni razredni odjel, zajedno sa svojom učiteljicom Pericom, kako bi sa učenicima posebnog razrednog odjela izrađivali uskrsne čestitke.

Posljednjeg dana nastave prije proljetnog odmora učenika, u posebnom razrednom odjelu održala se kreativna likovna radionica. U 5 grupa učenici su izrađivali „jumbo-čestitke“, od salveta koje su donijeli. Na prednjoj strani čestitke tako su se našle šarene pisanice, dok su unutra učenici zajedno ispisivali uskrsne poruke i želje. Učenici 4.c pokazali su zavidnu kreativnost u poticanju učenika iz posebnog odjela da sudjeluju u aktivnostima pokazujući svoj puni potencijal. Prijateljski nastrojeni, strpljivi i ohrabrujućeg stava doista su pokrenuli promjenu, vjerujem, kako u posebnom odjelu, tako i u sebi i svojim srcima.

Hvala učiteljici Perici i učenicima 4.c razreda na divnom druženju, plaktima i pjesmicama koje su donijeli i zajedničkom radu na čestitkama. Čestitke su otišle kućama učenika posebnog odjela, kako bi svjedočile ovom lijepom druženju. Također, dogovaramo i uzvratni susret u učionici 4.c! Još jednom pokazujemo – različitost je prednost! smiley

Učiteljica Perica Vulić Vočanec i učiteljica rehabilitatorica Barbara Vnučec

objavio: Tomislav Cvitković   datum: 29. 3. 2018.