POBJEDA KOŠARKAŠA

Starija selekcionirana ekipa naše škole u subotu je u drugom krugu Prvenstva Zagreba uvjerljivom igrom pobijedila OŠ Špansko-Oranice rezultatom 29:20.

Naši igrači predvođeni Baleševićem i Ivankovićem ozbiljnim pristupom i racionalnim igrom nisu dozvolili iznenađenje i kako je utakmica odmicala, tako su stvarili razliku, te mirnom završnicom priveli utakmicu kraju. Utakmica je prelomljena u trećoj četvrtini kada se razigrao naš prvi play Roko Ivanković za kojeg protivnička škola nije imala rješenja. Ponovno se istakao i David Belošević, tradicionalno borbenom i beskompromisnom igrom u obrani i dominacijom u skokovima. Treba istaći i neobično zrelu i racionalnu igru naših mladih igrača Šute i Surle  posebno imajući u vidu činjenicu da su navedena dvojica  peti razred i da su igrali ravnopravno sa igračima čak tri godine starijim od njih.

Sljedeću subotu čeka nas utakmica protiv OŠ Ivo Andrić i pobjedom bi potvrdili prvo mjesto u skupini i prolazak u treći krug. Pozivamo učenike,roditelje i učitelje naše škole da podrškom pomognu našim igračima u pokušaju da s prve pozicije uđu ponovno među 16 najboljih škola u Zagrebu. Ova generacija je to svakako i zaslužila!!!

Izvještaj napisao i ekipu vodio Hrvoje Đurak,prof.

objavio: Tomislav Cvitković   datum: 13. 11. 2018.