NOVA POBJEDA KOŠARKAŠA

U drugom kolu drugog kruga Školskog prvenstva Grada Zagreba u košarci naša mlađa izabrana ekipa izborila je i drugu pobjedu protiv izabrane ekipe OŠ Gračani. Za razliku od prošle utakmice, ovaj put su naši igrači  ušli vrlo koncentrirano u utakmicu i sjajnom obranom potpuno neutalizirali  protivnički napad, te je praktički utakmica bila riješena već u prvoj četvrtini u kojoj nismo primili niti jedan koš. Sjajno smo skakali,dobro otvarali polukontre,naši vanjski igrači lakoćom stvarali višak u napadu, te da je bilo više koncentracije u završnici rezultat bi bio i puno uvjerljiviji od 10 koševa razlike u našu korist. Svi igrači su dali svoj doprinos i odigrali vrlo kvalitetno sa puno energije,ali posebno treba istaći Sinišu Hrgovića koji je potpuno neutralizirao najvišeg igrača u protivničkoj ekipi i izdominirao reketom, te olakšao posao našim sjajnim vanjskim igračima. Ovaj put su svi igrači dobili priliku,pa tako i naš najmlađi igrač Roko Popović, koji se vrlo dobro snašao u konkurenciji puno starijih i viših igrača. Ovom pobjedom ponovno smo se plasirali u treći krug natjecanja, među 16 najboljih škola u Zagrebu, ali sigurno je da ova generacija neće tu stati i da ćemo dati sve od sebe u pokušaju da izborimo i 4.krug natjecanja. Sljedeću utakmicu igramo protiv OŠ Kajzerice , te ovim putem pozivamo roditelje i učitelje da nam daju podršku u subotu 16.3 u 9.30 sati u OŠ Borovje.

Za školu su nastupili: Šuto(kap.), Surla, Car, Oslaković, Hrgović, Dujmović, Popović, Đevenica, Ivačić i Dean.

objavio: Tomislav Cvitković   datum: 13. 3. 2019.