KOŠARKAŠI MEĐU OSAM

Novom pobjedom protiv OŠ Trnsko izabrana selekcija naše škole izborila je plasman među osam najboljih škola u Zagrebu u konkurenciji petih i šestih razreda. Utakmica se igrala u ranim jutarnjim satima, te su naši igrači počeli pomalo uspavano, te dozvolili protivniku par laganih koševa, no ulaskom Đevenice u drugoj četvrtini dobili smo potrebnu energiju i počeli igrati kako se od ove ekipe i očekuje. Razigrala se i naša iznimno jaka vanjska linija Surla-Šuto te smo s lakoćom probijali prvu liniju obrane protivnika i dolazili do čistih situacija. U nastavku su svi igrači dobili priliku,a prve minute  je za školu  odigrao i Borna Bešker  u kojima se snašao sasvim solidno. Treba pohvaliti sve naše igrače sa klupe za odličnu atmosferu i bodrenje igrača tijekom igre, kao i za podršku naših stožernih igrača igračima koji su čekali svoju priliku na klupi. Ovakva pozitivna atmosfera pridonosi još boljoj igri cijelog tima i možemo se nadati još kvalitetnijem nastupu u utakmicama koje slijede. U subotu 30.3. u 9.15 sati u OŠ Borovje igrati ćemo za prvo mjesto u skupini „trešnjevački derbi“ protiv starih znanaca OŠ J.Račića koja je uspjela ove godine složiti respektabilni tim, te moramo vrlo ozbiljno pristupiti toj utakmici.

Pozivamo sve prijatelje košarke, roditelje, učenike i učitelje da nas i ovaj put dođu podržati jer ova generacija to zaslužuje!

Za školu su igrali: Šuto(kap.), Surla, Car, Hrgović, Oslaković, Đevenica, Ivačić,Bešker, Dean, Dujmović

Hrvoje Đurak

objavio: Tomislav Cvitković   datum: 26. 3. 2019.