MALI VRTLARI U AKCIJI POVODOM SVJETSKOG DANA PČELA I DANA BIOLOŠKE RAZNOLIKOSTI

Globalna Toyotina inicijativa „Beyond Zero – Zamislite bolji svijet“ predstavlja Toyotinu odluku da doprinese stvaranju održivog svijeta – dalje od nulte emisije.

Toyota Hrvatska kontinuirano provodi globalnu inicijativu Beyond Zero, a jedan od zadataka je i ulaganje u društveno odgovorne projekte na području mobilnosti, sigurnosti i zaštite okoliša. Inicijativi su se priključili i ovlašteni Toyota partneri u Hrvatskoj koji su pokrenuli edukativne i eko suradnje s osnovnim školama diljem Hrvatske.

Ponosni smo što su prepoznali i našu školu i naš školski vrt kao mjesto zaštite okoliša. Donirali su nam zemlju, sadnice začinskog bilja i trajnica koje smo zajedno sa predstavnicima Rotus Novosela posadili u nove visoke gredice u sklopu #BeyondZero aktivnosti.

Učenici 1.d  i njihova učiteljica Jelena Čeko poučili su nas važnosti pčela jer je danas njihov dan.

Mali vrtlari iz 4.d upoznali su goste sa radom naše učeničke zadruge Eko Meštri i našim školskim vrtom.

Gosti iz Toyote iznenadili su nas darovima – majicama, olovkama i teglicama sa sjemenkama iz kojih će izrasti biljke iznenađenja.

Veselimo se novom druženju u našem školskom vrtu koji je od danas još ljepši i bogatiji.

učiteljica Ivona Drobnjak

objavio: Jelena Čeko   datum: 20. 5. 2022.

« Ožujak 2024 »

Raspored prehrane za mjesec: OŽUJAK