OBAVIJEST O UPISU DJECE U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠKOLSKU GODINU 2020./2021.

Postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja djece radi upisa u I. razred osnovne škole provodi se od 31. ožujka do 6. lipnja, a iznimno od navedenog roka, molimo da se roditelji/skrbnici s djecom koja se trebaju školovati sukladno Pravilniku o osnovnoškolskom i srednjoškolskom odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama u razvoju (NN 24/15) i djecom koja su već dobila Rješenje o odgodi upisa u I. razred osnovne škole u školskoj godini 2019./2020., jave nadležnom liječniku školske medicine radi utvrđivanju psihofizičkog stanja djeteta i upisa u I. razred osnovne škole u vremenu od 10. veljače do 15. travnja, a kako bi im se pravovremeno odredila programska i profesionalna potpora.

U razdoblju od 31. ožujka do 6. lipnja trebate kontaktirati liječnicu školske medicine dr. Željku Štimac Miling. Ona će vam, nakon obavljenog liječničkog pregleda, dati tremin pregleda u školi.

U nastavku možete vidjeti koje ulice pripadaju upisnom području naše škole te radno vrijeme i kontakt liječnice.

2.

Ivana Meštrovića

Martina Pušteka 1,

tel. 3632-217

Služba za školsku i adolescentnu medicinu

Jarun-H. Macanovića 2a,

tel. 3831-541

Željka Štimac Miling, dr. med.,

spec. školske medicine

parni   12,00 -13,00

neparni  18,30-19,30

Upisno područje OŠ Ivana Meštrovića čine ulice:

Bjelovarska ul., Brušanska ul., Daruvarska ul., Dugoratska ul. (zajedničko upisno područje s OŠ Bartola Kašića), Fužinska ul., Granička ul., Graničarska ul., Horvaćanska cesta od 120 do 146A, Hrgovići od 1 do 53 i od 2 do 28, Hudovljanska ul., Ilirska grana, Ilirska ul., Jelašićev odvojak, Jelašićeva ul., Kružna ul. od 1 do 29 i od 2 do 26, Kamenička ul., Klekova grana, Klekova ul.,  Komiška ul. (zajedničko upisno područje s OŠ Bartola Kašića), Komiški odvojak (zajedničko upisno područje s OŠ Bartola Kašića), Koprivnička ul., Kosinjska ul., Krapanjska ul. (zajedničko upisno područje s OŠ Bartola Kašića), Krašička ul., Križevačka ul., Ljubljanska avenija od 61 do 75 i od 60 do 74, Medačka ul., Našička ul., Nečujamska ul., Ogulinska ul., Otavička ul. (zajedničko upisno područje s OŠ Bartola Kašića), Oštarijska ul., Palagruška ul. (zajedničko upisno područje s OŠ Bartola Kašića), Pakoštanska ul. (zajedničko upisno područje s OŠ Bartola Kašića), Perušička ul., Podkapelska ul., Predovečka ul., Repinečka ul., Rogoznička ul. (zajedničko upisno područje s OŠ Bartola Kašića), Sigetečka ul., Smiljanska ul., Stobrečka ul., Sudovečka ul., Sukošanska ul. (zajedničko upisno područje s OŠ Bartola Kašića), Svibanjska ul., Trogirska ul., Tučepska ul. (zajedničko upisno područje s OŠ Bartola Kašića), Ul. Antuna Stipančića (zajedničko upisno područje s OŠ Bartola Kašića), Ul. Antuna Štrbana, Ul. Augusta Prosenika, Ul. Bernarda Vukasa od 1 do 31 i od 2 do 20, Ul. Hrvoja Macanovića 1 do 45 i od 2 do 14, Ul. Janeza Polde, Ul. Josipa Prikrila, Ul. Ladislava Štritofova, Ul. Luke Kaliterne, Ul. Marice Barić, Ul. Marijana Dragmana, Ul. Martina Pušteka, Ul. Stjepana Ljubića Vojvode (zajedničko upisno područje s OŠ Bartola Kašića), Ul. Vlade Ranogajca, Ul. Zvonimira Cimermančića (zajedničko upisno područje s OŠ Bartola Kašića), Vojakovačka ul., Zaostroška ul. (zajedničko upisno područje s OŠ Bartola Kašića), Zatonska ul. (zajedničko upisno područje s OŠ Bartola Kašića), Živogoška ul. (zajedničko upisno područje s OŠ Bartola Kašića), Žurkovska grana, Žurkovska ul.

objavio: Irina Maljcov   datum: 13. 3. 2020.